Веломагазин Red Bike

 

1. Затишний сайт та магазин у центрі Харкова!

Адреса: вул. Олеся Гончара, 2 - 

Це не просто стандартна точка видачі товару. Привабливий магазин, в якому хочеться перебувати і робити покупки. Ароматна кава, приємна музика, привабливий інтер'єр. Усі моделі велосипедів розташовані у шоу-румі, на масивних дерев'яних стендах. Кожен велосипед з нашого асортименту можна детально оглянути, доторкнутися і навіть покататися. Ми щодня намагаємось зробити наш сайт максимально зручним та інтуїтивно зрозумілим. 

  

  

 

2. Великий асортимент брендових велосипедів.

Ми намагаємося надавати лише найкращі моделі велосипедів іменитих виробників. Основний наш асортимент – це німецькі велосипеди CUBE та MERIDA, і великий асортимент найлегших дитячих велосипедів APOLLO. Магазин Red Bike є офіційним представником усієї наявної продукції, тому повністю підтримуємо гарантійні умови виробника. У комплекті з велосипедом додається документація та паспорт з унікальним серійним номером, який виштамповано на рамі.

  

  

 

 3. Офіційні дилери всієї продукції в нашому магазині. 

Ми є офіційним представником усіх велосипедів у нашому магазині, тому повністю підтримуємо гарантійні умови виробника. При покупці велосипеда в магазині Red Bike в комплекті будуть йти документи та паспорт на велосипед, виписаний на ваше ПІБ, в ньому буде вказано унікальний серійний номер, який виштамповано на рамі велосипеда.