Apollo

ВЕЛОСИПЕДИ ДЛЯ УСІЄЇ СІМ'Ї

Apollo - австралійська компанія, яка виробляє велосипеди для внутрішнього і світового ринків. Фірма була заснована ще в 1978 році. З середини 90-х років і до цього дня Apollo став помітним гравцем на велозмагання і гонках. Сьогодні компанія активно співпрацює з спортсменами та покращує свої технології.

 

В асортименті Apollo велика кількість дитячих байків. Для зручності пошуку виробник назвав модельний ряд для вікового діапазону 2-12 років - Apollo Neo. Ці велосипеди спроектовані з акцентом на безпечне використання. Всі елементи Neo - від шин до рам - були виготовлені з урахуванням вікових особливостей маленьких користувачів.

 

Велосипеди Apollo проектують і виготовляють в країні з неймовірно складним і різноманітним ландшафтом. Тому міцність і маневреність на різних дорожніх покриттях були просто необхідними властивостями. В іншому випадку Apollo навряд чи отримав би прихильність такої великої кількості людей. Розробники досягли мети, використовуючи новітні технології у виробництві, приділяючи особливу увагу інноваціям. Кожна нова розробка була випробувана професійними гонщиками в складних умовах.